Sopocki Dom Aukcyjny
Aukcja Sztuk Pięknych. XX/XXI wiek
31.08.2024 sobota
18:00
Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Bohaterów Monte Cassino 43
81-768 Sopot
Wystawa przedaukcyjna:
17.08 - 31.08.2024
Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną oraz opłaty dodatkowe wynikające z oznaczeń katalogowych obiektu. Opłata aukcyjna stanowi część końcowej ceny obiektu i wynosi 20%.
Do wybranych obiektów zostanie doliczona opłata wynikająca z tzw. droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium.
Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.
Osoby zainteresowane licytacją prosimy o skorzystanie z przycisku "ZŁÓŻ ZLECENIE"
Formy licytacji:
1. Licytacja LIVE - możliwość licytacji przez internet.
Okno relacji na żywo dostępne jest na 30 minut przed aukcją, dla aukcji oznaczonych symbolem Relacja LIVE.
Zgłoszenie obiektu do licytacji - klawisz ""ZGŁOŚ do licytacji LIVE".
2. "Zlecenie z limitem" - zgłoszenie maksymalnej kwoty, do której będziemy licytować w Państwa imieniu (informacja poufna). Opcja "+1 postąpienie" pozwala nam zaoferować jedno postąpienie więcej w sytuacji, gdy inna osoba zalicytuje dokładnie w Państwa limicie.
3. "Telefon w trakcie aukcji - w zakładce "Dodatkowe opcje" dostępna jest możliwość zamówienia licytacji przez telefon (w połączeniu z wypełnionym zleceniem stałym, po przekroczeniu limitu dalsza licytacja odbędzie się przez telefon).
Informacje na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: +48 22 818 94 68 / kom.: +48 506 122 445
aukcje@artinfo.pl
74 obiekty
Pokaż
51
51
Mariola JAŚKO (ur. 1969, Kraków)
Into The Night VI, 2021
olej, płótno, 45 x 65 cm,
sygnowany p.d.: 'M. JAŚKO'2021' oraz opisany na odwrocie: 'MARIOLA JAŚKO | "INTO THE NIGHT VI" | 45/65 cm | OLEJ PŁÓTNO | 2021'
Cena wywoławcza:
4 600 zł droit de suite
Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
Złóż Zlecenie
52
52
Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)
Sunrise Sunset map, 2024
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: '"SUNRISE SUNSET MAP" | 2024 | Gossia | Zielaskowska | P-ń'24'
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacja:
2 000 - 3 000 zł
Złóż Zlecenie
53
53
Grzegorz WORPUS-BUDZIEJEWSKI (ur. 1986)
Sensual Landscape, 2022
olej, płótno, 135 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
Złóż Zlecenie
54
54
Marcin WYGODA (ur. 1983)
Summer, 2020
akryl, płótno, 46 x 38 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Marcin Wygoda | Summer | 38X46 2020 | wygoda'
Cena wywoławcza:
750 zł droit de suite
Estymacja:
1 200 - 1 600 zł
Złóż Zlecenie
55
55
Kamila CELLARY (ur. 1988, Warszawa)
Łąka w dół do basenu, 2023
technika mieszana, płótno, 95 x 120 cm,
sygnowany p.d.: 'KAMILA CELLARY '23' oraz opisany na odwrocie: '"ŁĄKA W DÓŁ DO BASENU" | WARSZAWA 2023 | Kamila Cellary'
Cena wywoławcza:
1 600 zł droit de suite
Estymacja:
3 000 - 3 600 zł
Złóż Zlecenie
56
56
Ewelina KUZANIAK (ur. 1985)
Irish view, 2024
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany l.d.: 'E. Kuzaniak '24'
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacja:
2 500 - 4 000 zł
Złóż Zlecenie
57
57
Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)
Razem, 2024
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacja:
5 500 - 7 000 zł
Złóż Zlecenie
58
58
Grupa THE KRASNALS
Bez tytułu (Małpy z białymi bananami), 2010
serigrafia, płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'The Krasnals | Whielki Krasnal | "Untitled (Group of Monkeys with White Bananas)" | "Bez tytułu (Małpy z białymi bananami)" | 2010 | I/11/25'
Cena wywoławcza:
1 200 zł droit de suite
Estymacja:
1 500 - 1 800 zł
Złóż Zlecenie
59
59
Violeta MONSEVYCH (ur. 1979)
Life with raine, 2023
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygnowany p.d. oraz opisany na odwrocie
Cena wywoławcza:
900 zł droit de suite
Estymacja:
1 200 - 1 600 zł
Złóż Zlecenie
60
60
Weronika FORMEJSTER (ur. 1999)
Race Horse, 2024
olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygnowany p.d.: 'W. Formejster 2024' oraz opisany na odwrocie: '"Race Horse" | Weronika Formejster | 2024'
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacja:
3 000 - 5 000 zł
Złóż Zlecenie
61
61
Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)
Be happy, 2021
akryl, płótno, 24 x 18 cm,
sygnowany l.d.: 'BREWKA'
Cena wywoławcza:
3 000 zł droit de suite
Estymacja:
5 000 - 6 000 zł
Złóż Zlecenie
62
62
Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)
Duecik, 2013
olej, płótno, 38,5 x 33 cm,
sygnowany i datowany p. d.: 'J. Pałucha 2013'
Cena wywoławcza:
2 600 zł droit de suite
Estymacja:
3 500 - 4 500 zł
Złóż Zlecenie
63
63
Jacek STĘPIEŃ (ur. 1979, Toruń)
Pejzaż fantastyczny, 2024
olej, płótno, 60 x 100 cm,
sygnowany l.d.: 'J. Stępień | 2024'
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
Złóż Zlecenie
64
64
Jeroen BUITENMAN (ur. 1973, Amsterdam)
Soft touch, 2021
olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany p.d.b.: 'Jeroen Buitenman' oraz opisany na odwrocie: '"SOFT TOUCH" | JEROEN BUITENMAN | 2021 | [sygnatura]'
Cena wywoławcza:
5 500 zł droit de suite
Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
Złóż Zlecenie
65
65
Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)
San Francisco, 2020
akryl, płótno, 73 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'SAN FRANCISCO | J. MIESZKO | 2020' oraz opisany na odwrocie: '2020 | J. MIESZKO | "SAN FRANCISCO" | NR: [XI] - 93 - 225'
Cena wywoławcza:
7 000 zł droit de suite
Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
Złóż Zlecenie
66
66
Joanna SIERKO (ur. 1960r.)
Bez tytułu, 2000
olej, płótno, 50 x 64,5 cm,
sygnowany p.d.: 'Joanna Sierko | 2000'
Cena wywoławcza:
3 200 zł droit de suite
Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
Złóż Zlecenie
67
67
Katarzyna BUŁKA-MATŁACZ (ur. 1965, Warszawa)
Nike
brąz patynowany, wys. 23 cm,
sygnowany: 'KBM'
Cena wywoławcza:
2 400 zł droit de suite
Estymacja:
3 600 - 5 000 zł
Złóż Zlecenie
68
68
Katarzyna PUZANKO (ur. 1988, Mińsk)
Elegia Skrytych Myśli, 2021
węgiel, papier, 55 x 45 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Katarzyna Puzanko | "Elegia skrytych myśli" | 2021'
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Estymacja:
3 500 - 5 000 zł
Złóż Zlecenie
69
69
Eteryczna melancholia, 2021
węgiel, papier, 55 x 45 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Katarzyna Puzanko | "Etertyczna melancholia" | 2021'
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Estymacja:
3 500 - 5 000 zł
Złóż Zlecenie
70
70
Anna HALAREWICZ (ur. 1983, Wrocław)
Bez tytułu (Kobieta w czerni), 2020
akwarela, papier, 36 x 26 cm,
sygnowany u dołu: 'Halarewicz 20 | 20'
Cena wywoławcza:
1 800 zł droit de suite
Estymacja:
2 400 - 2 800 zł
Złóż Zlecenie
71
71
akwarela, papier, 36 x 26 cm,
Cena wywoławcza:
1 800 zł droit de suite
Estymacja:
2 400 - 2 800 zł
Złóż Zlecenie
72
72
Szymon ZIAREK (ur. 1985, Puławy)
RPTZ / ADSP
giclée, papier, 66 x 83 cm (zadruk),
sygnowany u dołu: 'RPTZ / ADSP Szymon Ziarek', p.d.: '1/10', l.d. pieczęć autorska
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacja:
1 500 - 2 000 zł
Złóż Zlecenie
73
73
Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Poznań
inkografia, 31 x 60 cm (zadruk), 40,5 x 70,5 cm (arkusz), ed. 8/100,
sygnowany ołówkiem u dołu: '8/100 M | E Dwurnik'
Cena wywoławcza:
9 000 zł droit de suite
Estymacja:
12 000 - 14 000 zł
Złóż Zlecenie
74
74
Piotr AMBROZIAK (ur. 1971)
Planeta Małp, 2012
akryl, płótno, 140 x 110 cm,
sygnowany na odwrocie: 'PLANETA | MAŁP | KATECHEZA | PIOTR | AMBROZIAK | 2012'
Cena wywoławcza:
1 200 zł droit de suite
Estymacja:
1 500 - 2 500 zł
Złóż Zlecenie
51
Into The Night VI, 2021
olej, płótno, 45 x 65 cm,
Cena wywoławcza: 4 600 zł
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Opłaty dodatkowe: droit de suite
Składając zlecenie zgadzasz się na
Warunki Sprzedaży
55
Łąka w dół do basenu, 2023
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Warunki Sprzedaży
58
Grupa THE KRASNALS
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Warunki Sprzedaży
64
Soft touch, 2021
olej, płótno, 120 x 80 cm,
Cena wywoławcza: 5 500 zł
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Warunki Sprzedaży
65
San Francisco, 2020
akryl, płótno, 73 x 100 cm,
Cena wywoławcza: 7 000 zł
Estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Warunki Sprzedaży
73
Poznań
Cena wywoławcza: 9 000 zł
Estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Warunki Sprzedaży